You are here: Главная Архив новостей Політика Мінінфраструктури що до карток для цифрового тахографу

Політика Мінінфраструктури що до карток для цифрового тахографу

E-mail Печать PDF

 

На сайті Єврокомісії існує положення та схема що до організації постачання карток для цифрових тахографів, з якими можна ознайомитись за посиланням https://dtc.jrc.ec.europa.eu/index.php

Схема передбачає створення агенцій, які здійснюють постачання карток замовникам (водіям, центрам з обслуговування. Підприємствам, інспекції). Кожна країна Євросоюзу створює власну політику, згідно якої Міністерство транспорту (Мінінфраструктури) веде реєстр та контролює обіг карток для цифрових тахографів. Мінінфраструктури визначає агентства, що здійснюють постачання карток для цифрових тахографів.

Згідно існуючої політики Міністерства інфраструктури України, на сьогодні створено лише одне агенство з персоналізації та видачі карток для цифрових тахографів.

Ознайомитись з цією політикою можно за цим посиланням  політика що до карток для тахографів

Деякі українські компанії як наприклад ДП "Віаланд" неодноразово звертались до Мінінфраструктури з прохання надати їй можливість також постачати картки для цифрових тахографів. Але Міністерству інфраструктури нажаль вигідно тримати тільки "своїх" людей у цьому перспективному напрямку бізнесу. Адже цей бізнес приносить чималий прибуток у мільйони гривень щорічно.

Існування декількох суб'єктів з видачі карток для цифрових тахографів в Україні забезпечить перевізників наступними перевагами:

- Конкуренція поліпшує сервіс. Отже строк постачання карток скоротиться щонайменше в 2 рази

- Вартість карток також повинна стати набагато доступнішою

- Руйнується монопольне становище на ринку карток для цифрових тахографів

Але для покращення умов праці українським перевізникам - це задача Міністерства інфраструктури та уряду України. Сподіваємось найближчим часом на позитивні зміни та руйнування монополій!

 

 


 
© 2020 Васт-Транс. Все права защищены. Designed by JoomlArt.com.