You are here: Главная Архив новостей Міжнародний сертифікат технічного огляду (МСТО)

Міжнародний сертифікат технічного огляду (МСТО)

Відповідно до Віденської угоди 1997 року та наказу Мінтрансзв’язку України від 09.01.2009 № 8 «Про заходи щодо забезпечення виконання Віденської Угоди 1997 року» Центр технічного огляду колісних транспортних засобів – ДП «ДержавтотрансНДІпроект» забезпечує видачу українським автомобільним перевізникам Міжнародних сертифікатів технічного огляду колісних транспортних засобів (МСТО) за їх заявами.

До переліку країн, в яких Віденська Угода 1997 року набрала чинності і які можуть вимагати наявності МСТО у перевізників-нерезидентів, входять: Королівство Нідерландів, Молдова, Республіка Албанія, Республіка Бєларусь, Республіка Болгарія, Республіка Естонія, Республіка Угорщина, Республіка Фінляндія, Російська Федерація, Румунія, Україна. Підписали Віденську угоду 1997 року, але поки що не ратифікували: Австрія, Бельгія, Кіпр, Республіка Чехія, Данія, Франція, Грузія, Німеччина, Греція, Ірландія, Італія, Португалія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Сполучене Королівство, Словаччина.

Вимоги Припису №1, доданого до Віденської Угоди 1997 року, поширюються на вантажні автомобілі категорій N2, N3 і автобуси категорій М2 (масою понад 3500 кг) і М3 і стосуються шуму і викидів забруднюючих речовин з відпрацьованими газами. Інструментальна перевірка охоплює визначення димності відпрацьованих газів автомобілів з дизелями і визначення вмісту оксиду вуглецю у відпрацьованих газах автомобілів, обладнаних бензиновими двигунами. Для автомобілів, які щорічно проходять перевірку на відповідність вимогам Європейської Конференції Міністрів транспорту (ЄКМТ), МСТО може бути оформлений на підставі чинного сертифіката придатності до експлуатації на термін його дії.

Замовити провірку МСТО в  ДП "Віаланд" :

Тел/факс.: 044 2079198, 2079191, 2079134

Моб.: 068 7950974

Адреса лабораторії: Київська обл., Києво - Святошинський р-н.. с. Петрушки, вул. Лісна 1 (траса Київ - Житомир, 12 км. від Києва).

Термін дії МСТО – 1 рік з дати перевірки КТЗ, після закінчення цього терміну сертифікат може бути продовжений на підставі чергової перевірки шляхом внесення відповідного запису у той же бланк.

 

 
© 2020 Васт-Транс. Все права защищены. Designed by JoomlArt.com.